PBS Passport (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: value
hy: արժեք

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Timezone
hy: ժամագոտի
