PBS Passport (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: value
id: nilai

en: Email address
id: Alamat email

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: User
id: Pengguna

en: Start Date
id: Tanggal Mulai

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: Full name
id: Nama lengkap

en: Tokens
id: Token

en: Timezone
id: Zona waktu

en: Telephone
id: Telepon

en: field
id: Bidang
