PBS Passport (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: value
kk: мағына

en: Email address
kk: Email адресі

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Full name
kk: Толық аты
