PBS Passport (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: value
mn: утга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: field
mn: талбар
