PBS Passport (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: value
oc: valor

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: key
oc: clau

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Full name
oc: Nom complet

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Activation date
oc: Data d'activacion

en: Timezone
oc: Fus orari

en: field
oc: camp
