PBS Passport (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: value
ro: valoare

en: Email address
ro: Adresă email

en: key
ro: cheie

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: API Key
ro: Cheie API

en: General Settings
ro: Setări generale

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Full name
ro: Numele complet

en: Expired
ro: Expirat

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Telephone
ro: Telefon

en: field
ro: câmp
