PBS Passport (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: value
sl: vrednost

en: Email address
sl: E-naslov

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: field
sl: polje
