PBS Passport (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: value
sv: värde

en: Email address
sv: E-postadress

en: key
sv: nyckel

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: Email Address
sv: E-postadress

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Start Date
sv: Startdatum

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Expiration date
sv: Utgångsdatum

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Telephone
sv: Telefon

en: field
sv: fält

en: Address city.
sv: Stad för adress.

en: Membership state
sv: Medlemskapsstatus

en: Twitter URL
sv: URL för Twitter

en: Expire Date
sv: Utgångsdatum
