PBS Passport (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: value
be: значэнне

en: Email address
be: Email адрас

en: Station
be: Станцыя

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Activated
be: Актываваны

en: API Key
be: Ключ API

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: field
be: поле

en: (empty)
be: (пуста)
