PBS Passport (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: field
bo: གནས་ཁོངས

en: (empty)
bo: ༼སྟོང་བ༽
