PBS Passport (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: value
eu: balioa

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Station
eu: Geltokia

en: key
eu: giltza

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: field
eu: eremua

en: (empty)
eu: (hutsik)
