PBS Passport (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: value
is: gildi

en: Email address
is: Netfang

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: Email Address
is: Netfang

en: API Key
is: API Lykill

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Timezone
is: Tímabelti

en: Telephone
is: Sími

en: field
is: svæði
