PBS Passport (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: value
km: តម្លៃ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: field
km: វាល

en: (empty)
km: (ទទេ)
