PBS Passport (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: value
ku: نرخ

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: field
ku: خانە

en: (empty)
ku: (بەتاڵ)
