PBS Passport (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (21 entries)

en: value
no: verdi

en: Email address
no: E-postadresse

en: Unknown
no: Ukjent

en: User
no: Bruker

en: Email Address
no: Epost-adresse

en: Activated
no: Aktivert

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Start Date
no: Startdato

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn

en: Expiration date
no: Utløpsdato

en: First Name
no: Fornavn

en: Last Name
no: Etternavn

en: Full name
no: Fullt navn

en: Tokens
no: Plassholdere

en: Expired
no: Utgått

en: Timezone
no: Tidssone

en: Telephone
no: Telefon

en: field
no: felt

en: (empty)
no: (tom)

en: Membership state
no: Medlemskapsstatus
