PBS Passport (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: value
nl: waarde

en: Email address
nl: E-mailadres

en: key
nl: sleutel

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Start Date
nl: Begindatum

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Expired
nl: Vervallen

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Invalid email address.
nl: Ongeldig e-mailadres.

en: Telephone
nl: Telefoon

en: field
nl: veld

en: (empty)
nl: (leeg)

en: Address city.
nl: Adres: stad.

en: Membership state
nl: Lidmaatschapsstatus
