PBS Passport (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: value
pt: valor

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Station
pt: Estação

en: key
pt: chave

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: User
pt: Usuário

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: API Key
pt: Chave de API

en: Start Date
pt: Data inicial

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: Expiration date
pt: Data de expiração

en: First Name
pt: Nome

en: Last Name
pt: Sobrenome

en: Full name
pt: Nome completo

en: Expired
pt: Expirado

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: Telephone
pt: Telefone

en: field
pt: campo

en: (empty)
pt: (vazio)
