PBS Passport (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: value
af: waarde

en: Email address
af: E-posadres

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Activated
af: Geaktiveer

en: Membership
af: Lidmaatskap
