PBS Passport (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Telephone
az: Telefon

en: field
az: sahə
