PBS Passport (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: value
cs: hodnota

en: Email address
cs: E-mail

en: key
cs: klíč

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Telephone
cs: Telefon

en: field
cs: pole

en: (empty)
cs: (prázdný)
