PBS Passport (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: value
et: väärtus

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Full name
et: Täisnimi

en: Tokens
et: Märgised

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Telephone
et: Telefon

en: field
et: väli

en: (empty)
et: (tühi)
