PBS Passport (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: value
lt: reikšmė

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: key
lt: raktas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Activated
lt: Aktyvuota

en: API Key
lt: API raktas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Telephone
lt: Telefonas

en: field
lt: laukelis
