PBS Passport (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: value
pl: wartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: key
pl: klucz

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Activated
pl: Aktywowany

en: API Key
pl: Klucz API

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Fax
pl: Faks

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Telephone
pl: Telefon

en: field
pl: pole

en: (empty)
pl: (pusty)

en: Address city.
pl: Miasto.

en: Membership state
pl: Stan członkostwa
