PBS Passport (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: value
ru: значение

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Station
ru: Станция

en: key
ru: ключ

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: User
ru: Пользователь

en: Activated
ru: Активирован

en: API Key
ru: Ключ API

en: Start Date
ru: Дата начала

en: Fax
ru: Факс

en: Short name
ru: Краткое имя

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Expiration date
ru: Дата истечения срока

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Full name
ru: Полное имя

en: Tokens
ru: Токены

en: Expired
ru: Истекшие

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Telephone
ru: Телефон

en: field
ru: поле

en: (empty)
ru: (пусто)

en: Membership state
ru: Состояние участника
