PBS Passport (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: value
tr: değer

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: User
tr: Kullanıcı

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Fax
tr: Faks

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Expiration date
tr: Geçerlilik tarihi

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Full name
tr: Tam ad

en: Tokens
tr: tokens

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Membership
tr: Üyelik

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Telephone
tr: Telefon

en: field
tr: alan

en: Address city.
tr: Adres şehir.
