PBS Passport (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: value
uk: значення

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Station
uk: Станція

en: key
uk: ключ

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User
uk: Користувач

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Activated
uk: Активовано

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Fax
uk: Факс

en: Short name
uk: Коротке ім'я

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Expiration date
uk: Дата завершення терміну дії

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Full name
uk: Повна назва

en: Tokens
uk: Замінники

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Membership
uk: Членство

en: Membership Type
uk: Тип Вашої участі

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Website URL
uk: URL вебсайту

en: Telephone
uk: Телефон

en: field
uk: поле

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: Sign In
uk: Увійти

en: Membership state
uk: Стан участі
