PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys
