PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: View
ar: عرض

en: Day
ar: باليوم
