PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Schedule
be: Расклад

en: View
be: Праглядзець

en: API Key
be: Ключ API

en: Day
be: Дзень

en: Week of @date
be: Тыдзень @date
