PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Day
bg: Ден
