PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Schedule
da: Planlægning

en: View
da: Vis

en: API Key
da: API-nøgle

en: Day
da: Dag

en: Untitled
da: Uden titel

en: Week of @date
da: Uge af @date

en: No results found.
da: Ingen resultater fundet
