PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Day
el: Ημέρα

en: Week of @date
el: Εβδομάδα της @date
