PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Enabled
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Schedule
fr: Planning

en: View
fr: Voir

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Day
fr: Jour

en: Channel
fr: Canal

en: Untitled
fr: Sans titre

en: Week of @date
fr: Semaine du @date

en: No results found.
fr: Aucun résultat n'a été trouvé.

en: Previous week
fr: Semaine précédente

en: Next week
fr: Semaine suivante
