PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Schedule
hu: Időzítés

en: View
hu: Megtekintés

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Day
hu: Nap

en: Channel
hu: Csatorna

en: Untitled
hu: Cím nélkül

en: Week of @date
hu: @date hete

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Primary key
hu: Elsődleges kulcs

en: Previous week
hu: Előző hét

en: Next week
hu: Következő hét
