PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: API Key
is: API Lykill

en: Day
is: Dagur

en: Week of @date
is: Vikan @date
