PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Schedule
ja: スケジュール

en: View
ja: ビュー

en: Day
ja: 日

en: Channel
ja: チャンネル

en: Week of @date
ja: @dateの週
