PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Day
km: ថ្ងៃ
