PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: API Key
lt: API raktas

en: Day
lt: Diena

en: Week of @date
lt: Savaitė @date
