PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Schedule
lv: Grafiks

en: View
lv: Skatīt

en: Day
lv: Diena

en: Channel
lv: Kanāls

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date
