PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Day
my: ရက်စွဲ
