PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: API Key
ro: Cheie API

en: Day
ro: Zi

en: Untitled
ro: Nedenumit

en: Week of @date
ro: Săptămâna de @date
