PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: View
sv: Visa

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Day
sv: Dag

en: Channel
sv: Kanal

en: Untitled
sv: Titellös

en: Week of @date
sv: Vecka för @date

en: Primary key
sv: Primärnyckel

en: Previous week
sv: Föregående vecka

en: Next week
sv: Nästa vecka
