PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: View
th: ดู

en: Day
th: วัน
