PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں
