PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ
