PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Day
az: Gün
