PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Day
bo: ཉིན
