PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Day
bs: Dan
