PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Schedule
ca: Planificar

en: View
ca: Mostra

en: Day
ca: Dia

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Week of @date
ca: Setmana de @date

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.
