PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: View
cs: Zobrazit

en: Day
cs: Den

en: Channel
cs: Kanál

en: Week of @date
cs: Týden v @date
